Anadolu Sigorta aşkınızı sigortalıyor…

Anadolu Sigorta Sevgililer Günü’ne özel oldukça keyifli bir sanal uygulama başlattı. Anadolu Sigorta’nın, Facebook uygulaması ‘Aşk Eksperi 2011’i kullanarak, aşkınızı güller ile sigortalayabilirsiniz.

 Anadolu Sigorta’nın Facebook’taki uygulaması ‘Aşk Eksperi 2011’ internet kullanıcılarının hizmetine sunuldu. Daha ilk günden büyük bir ilgiyle karşılanan bu uygulamayı kullanmak çok kolay. Facebook kullanıcılarının öncelikle ‘Aşk Eksperi 2011’ uygulamasını Facebook hesaplarına yüklemeleri gerekiyor. Sonrasında tek yapılması gereken ise uygulamayı sevgilisine göndererek testte yer alan soruları cevaplamasını sağlamak. Aşk Eksperi 2011, sevgilinizin verdiği cevaplara göre ilişkinizde yaşanabilecek riske karşılık sevgilinizi güller ile sigortalıyor.

 Güller ile sigortalanan sevgilinize Facebook üzerinden Aşk Eksperi’nin özel gül sertifikası gidiyor ve böylece aşkınız ölümsüzleşiyor. Bu sertifika, hem sizin hem de sevgilinizin profil sayfasında görünüyor, tag’lenen fotoğraflardan dolayı ayrıca albüm kısmında da yer alıyor.

 Anadolu Sigorta’nın Aşk Eksperi uygulamasına http://apps.facebook.com/ask_eksperi/ adresinden ulaşılabiliyor.